דבר מנהלת בית הספר

קהילת "עמק החולה" ברוכים הנכנסים לשנת הלימודים תש"ף

בית החינוך המשותף עמק החולה פותח את שעריו ומברך את קהילת התלמידים, ההורים והצוות החינוכי לשנה טובה ומקדמת, שנה של יצירה ולמידה משותפת

אני מברכת את התלמידים ואת אנשי הצוות החדשים שמצטרפים למשפחת עמק החולה ומאחלת להם התאקלמות טובה ומהירה. ברכות לתלמידי שכבה יב שזו להם השנה האחרונה בבית הספר שבה העשייה המשמעותית תהיה בסימן סיום ופרידה מבית הספר ומשתיים עשרה שנות לימוד. איחולי הצלחה!

חזון בית החינוך עמק החולה מדבר על אדם ערכי ועצמאי שלומד ומשיג בשמחה ומתוך סקרנות והתלהבות והוא אדם ואזרח ראוי במדינת ישראל ובעולם.

בבית החינוך שלנו אנו מאמינים כי באחריותנו להעניק מסגרת ומענה מקדם לכל מגוון תלמידינו. אנו מאמינים בשיתופי פעולה בתוך בית הספר ומחוצה לו על מנת להגדיל ככל שניתן את אפשרויות הבחירה לתלמידינו.

לצד החינוך לדרך ארץ ולבני אדם ערכיים, אנו שואפים שתלמידינו ישיגו את ההישגים הגבוהים ביותר שביכולתם להשיג במסלולי הסיוע והמצוינות שמזמן בית הספר. אנו מאמינים כי שפה של כבוד ודיאלוג בין כל הגורמים בקהילת בית הספר, וכן הנחיה מקצועית של התלמידים ע"י המורים, יקדמו למטרות אלו ויובילו להצלחה. הצוות החינוכי בביה"ס רואה עצמו אחראי להניע את התלמידים ללמידה ולהשגיות.

יעדי ביה"ס לשנת הלימודים תש"ף מתמקדים בלמידה של כל תלמיד ותלמידה ובתקשורת המיטבית בין כל באי בית הספר.

במהלך חופשת הקיץ שקד הצוות החינוכי על בניית תכניות לימודיות וחברתיות לשנה החדשה. התכניות יתפרסמו לתלמידים ולהוריהם ע"י רכזי השכבות ומנהלות הבתים. כמו כן, במכלולים רבים בבית הספר נערכו שיפוצים ותיקונים על מנת לרענן את מתקני בית הספר ולהכינם ראויים לשנה החדשה.

גם השנה נעבוד בשיתוף פעולה ובהפריה הדדית עם מועצת התלמידים ועם הנהגת ההורים הבית ספרית. גופים אלו הם נכס לבית הספר והעבודה המשותפת עמם מקדמת מאוד את התלמידים ואת בית הספר.

גם השנה כל תלמיד יוכל לבחור במסלול שמוביל לזכאות לתעודת בגרות כולל תלמידי החינוך המיוחד. יתאפשר גם מסלול לקראת תעודה טכנולוגית (לקראת הנדסאי) שתעניק לתלמיד גם נקודות לבגרות.

צוות בית הספר בוחן באופן מתמיד את דרכו המקצועית על מנת לדייק עוד ועוד את המשימה החינוכית שלו. מסירותם של אנשי הצוות למען הובלת התלמידים להצלחה היא עוגן בסיסי בעבודתנו בבית הספר. אני מודה מקרב לב לצוות על עבודתו הנאמנה והמקצועית עם התלמידים והוריהם.

תודה רבה להורים – השותפים המלאים שלנו בחינוך וקידום התלמידים.

תודה רבה למועצות האזוריות הגליל העליון ומבואות החרמון על התמיכה והאמון הרב בבית הספר, לאורך כל הדרך.

 

אני מזמינה לבקר גם באתר ביה"ס ולהנות מעושר המידע והאפשרויות שמציע בית החינוך עמק החולה.

צוות בית הספר הוא כתובת עבור כל תלמיד/ה והורה בכל עניין וצורך.

 

שנה טובה, מקדמת ומוצלחת לכולנו

עדנה בז,

 

מנהלת כללית

בית החינוך המשותף "עמק החולה"

@ בניית האתר: מעין הס אשכנזי,2016.